17 czerwca w naszej placówce miało miejsce niesamowite sportowe wydarzenie zorganizowane przez nauczycieli: Marka Holonę i Rafała Adamczyka. Pierwszy raz w historii szkoły odbył się mecz towarzyski uczniowie kontra nauczyciele. Uczniów reprezentowała fantastycznie wyszkolona drużyna z klasy 8a, natomiast kadrę nauczycielską w większości tworzyła żeńska ekipa. Mecz przebiegał w fantastycznej, sportowej atmosferze. Walka była wyrównana dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich uczestników spotkania oraz głośnemu dopingowi dobiegającemu z trybun. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne 3:2 na korzyść klasy 8a. Gratulacjom nie było końca. Impreza wzbudziła niesamowity entuzjazm i niewykluczone, że wpisze się na stałe w repertuar imprez szkolnych.