22 maja Leon Pietrzak z klasy 2b oraz Filip Grzelak z klasy 3b reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie "Potrafię Ratować Życie" , który odbył się w ZSP nr 10 w Rybniku. Zadaniem uczniów było wykazać się wiedzą teoretyczna oraz praktyczną z zakresu pierwszej pomocy pod okiem wykwalifikowanych ratowników medycznych. Rokrocznie nasi uczniowie zajmują miejsce na podium. Tym razem gratulujemy Filipowi, który zdobył 3 miejsce, Leon również zajął wysokie 4 miejsce. Konkurs był na wysokim poziomie, ratownicy pochwalili uczniów za wysoki poziom wiadomości i umiejętności. Warto wiedzieć, jak w sytuacji zagrożenia pomóc drugiemu człowiekowi.