18 marca uczniowie klasy siódmej wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Antysmogowej.
Bardzo szeroki zakres wiedzy na teamty ekologiczne pozwolił im zdobyć ponad 65% punktów. Gratulujemy!