Wyniki szkolnego konkursu chemiczno-fizycznego

2021-05-18

W lutym w naszej szkole ogłoszono konkurs fizyczno - chemiczny dla uczniów klas siódmych i ósmych.
Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania uczniów chemią i fizyką poprzez dostrzeganie procesów chemicznych i fizycznych w otaczającym nas świecie.
Chętni uczniowie mieli za zadanie przygotować oraz samodzielnie przeprowadzić doświadczenie chemiczne lub fizyczne. Doświadczenia miały zostać pokazane w formie krótkich filmików wraz z opisem przebiegu eksperymentu. 
Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie wykazali się dużą inwencją twórczą i z całą pewnością wszyscy zasłużyli na pierwsze miejsce.


A oto nasi młodzi i odważni naukowcy: 


Weronika Klimek, Dorota Gojny, Andżelika Skorupa, Wiktoria Kozik, Igor Bober, Natalia Moszczyńska, Patrycja Klemczak.
Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Videorelacja


Konkurs zorganizowały panie Marta Kowalska- nauczyciel chemii, Aleksandra Musioł- nauczyciel fizyki

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach